Opinie kursantów

Zdaję sobie sprawę z tego, jak ważne są opinie osób, które obecnie korzystają lub korzystały z zajęć.

Powyżej znajdują się opinie Kursantów, którzy zechcieli podzielić się tym, co myślą o korepetycjach. Zachęcam Cię do dodania Twojej opinii.

 

 

15 myśli w temacie “Opinie kursantów”

 1. Paweł, dziękuję za konkretne przygotowanie do wyjazdu. Słownictwo bardzo przydaje się w pracy. Miło wspominam wspólny czas zajęć, chociaż momentami był wycisk. W pracy daję radę. Pozdrawiam i dużo powodzenia.

 2. Gdy szukałem w internecie korepetytora z anielskiego, znalazłem kilka ofert ale bardzo się ciesze ze trafiłem własnie na Pawła. Przez super podejście i bardzo dokładne, zrozumiałe tłumaczenie solidnie przygotował mnie do matury. Zajęcia wspominam bardzo miło i gorąco polecam każdemu kto szuka pomocy z angielskim.

 3. Polecam zajęcia z Pawłem … bardzo miła atmosfera, duży luz i swoboda, znakomicie przygotowane materiały zarówno z tematów które my potrzebujemy oraz wyśmienite lekcje prowadzone indywidualnym programem prze Pawła

  szczerze polecam bo warto

 4. It was good choice to find you and work together. I will let you know about my results asap. I recommend how you teach and like your metods. thank you for preparation

 5. Bardzo polecam lekcje z Panem Pawłem! Miła atmosfera, bardzo dużo wiadomości w języku angielskim, świetne podejście do ucznia! Nigdy się nie nudziłam i zawsze wychodziłam zadowolona z lekcji! 🙂

 6. I recommend this teacher because he can teach well.I got very satisfying results from my exams.My speaking and grammar skills are at a high level 🙂

 7. I am so happy that Mr Tomicki taught me for 4 years. Lessons were suitable for my English level. The teacher was patient and nice to me. If you are still thinking to call him I am sure you should do it immediately!

 8. Lekcje w bardzo miłej atmosferze, matura zdana z bardzo dobrym wynikiem, a za granicą zero problemów z komunikacją. Pozdrawiam i dziękuję za wspólną naukę.

 9. Polecam wszystkim naukę z Panem Pawłem. Bardzo dobre, zrozumiałe tłumaczenie i swobodna atmosfera oraz dużo wyrozumiałości i cierpliwości?

 10. Zdałam certyfikat ktory blokowal mi obrone. raz jeszcze dzieki. Switne jest to, że dostawalem multum materialow i mozne sie nauczyc uczyc samemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

I accept the Privacy Policy