opis

W tym miejscu chciałbym poruszyć tematykę związaną z pracą korepetytora. Czy będzie to poradnik dla korepetytorówprzewodnik po zawodzie korepetytora, a może zbiór refleksji i pytań? Sam jestem ciekaw jak rozwinie się ten podcast dla korepetytorów.

Treści te kieruję do osób, które dopiero planują zająć się dzieleniem się swoimi umiejętnościami z innymi lub od niedawna prowadzą korepetycje i chciałyby robić to lepiej.

Podcastu możesz też posłuchać na:
https://anchor.fm/angielskizwerwa
https://podcasts.apple.com/us/podcast/strefa-korepetytora-angielski-z-werw%C4%85/id1614604727
https://open.spotify.com/show/1BItDrvoH16ODnHjQqL60i
https://soundcloud.com/pawe-tomicki
https://podcasts.google.com/feed/aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy84ODZhZDFjYy9wb2RjYXN0L3Jzcw?sa=X&ved=0CAIQ4aUDahcKEwjQ9NShwtH2AhUAAAAAHQAAAAAQeQ

Czy do tego grona należą przeważnie osoby w wieku 20-25 lat? Może i statystycznie tak można zakładać, ale zapraszam wszystkich zainteresowanych lub zaangażowanych w proces kształcenia innych!

Życzę miłego słuchania!
Paweł Tomicki

Preferencje prywatności

Wymagana zgoda na ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Advertising

Analytics

Other