Cennik Szczegółowy

:.: Koszt tłumaczenia

Koszt tłumaczenia jednej strony rozliczeniowej wynosi:

  • 35zł brutto dla tłumaczeń z języka angielskiego na język polski,
  • 39zł brutto dla tłumaczeń z języka polskiego na język angielski.

:.: Strona rozliczeniowa
Strona rozliczeniowa obejmuje 1800 znaków (ze spacjami). Zwykle obliczenia znaków dokonuje się w przetłumaczonym już materiale tekstowym, jednak abyś znał ostateczną cenę, natychmiast stosuję wycenę na podstawie liczby znaków zawartych w przesłanym materiale. Dlatego też wycena ma charakter ostateczny.

W przypadku tłumaczeń dostarczonych w formie rękopisu podana wycena będzie orientacyjna, natomiast ostateczna cena zostanie podana po zakończeniu pracy nad zleceniem.

:.: Czas realizacji
Termin realizacji zawsze pozostaje do ustalenia. Z założenia 1-2 dni robocze to przybliżony okres wykonania Twojego zamówienia. Dotyczy to zleceń, które nie przekraczają 6 stron rozliczeniowych. Niekiedy tłumaczenie otrzymasz nawet tego samego dnia.

:.: Kontakt

tlumaczenia@angielskizwerwa[kropka]pl

Preferencje prywatności

Wymagana zgoda na ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Advertising

Analytics

Other