e-book

Jak miło, że tutaj zajrzałeś!
Chcę Ci powiedzieć, że niebawem rozpocznie się przedsprzedaż e-booka poświęconego pracy korepetytora. Książka ta ma na celu poprawić jakość usług świadczonych przez korepetytorów, pomóc im zrozumieć pewne zachowania, ograniczenia i możliwości uczniów, poprawić kontakty z rodzicami podopiecznych, podpowiedzieć jak zdobyć i zatrzymać przy sobie klientów, pracować nad sobą i pokazać co można zrobić, aby stać się bardziej efektywnym w swojej pracy. Publikację tę dedykuję osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z nauczaniem prywatnym oraz tym, którzy już się nim zajmują. 

Przeanalizujemy też miejsca pracy korepetytora, pomówimy o reklamie, marketingu, konkurencji, sprawach interpersonalnych, rozwoju osobistym, narzędziach potrzebnych Ci w codziennej pracy, oczekiwaniach względem korepetytorów, ich czasie pracy, niedopuszczalnym zachowaniu korepetytorów, obiekcjach, dylematach, mitach oraz o najważniejszych zagadnieniach z metodyki nauczania, materiałach dydaktycznych i wypaleniu zawodowym. Znajdziesz tutaj naprawdę wiele odpowiedzi i mnóstwo ciekawych zagadnień. Czy to brzmi obiecująco? Publikacja po prostu jest ciekawa. Pisałem ją z wielkim zaangażowaniem i starannością, więc ma swoją wartość.

Nie jest to zwyczajny, krótki poradnik napisany w pociągu “na kolanie”, ale dopracowany produkt, który powstawał wiele miesięcy i osiągnął wreszcie swoją ostateczną wersję. Sam zajmuję się od wielu lat korepetycjami i doświadczyłem naprawdę dużo. Nadszedł czas, żeby się z Tobą podzielić tym doświadczeniem i cennymi spostrzeżeniami.

Książka ta napisana jest lekkim językiem i jest “lekkostrawna“, z odrobiną humoru i życiowych anegdot, więc miło się ją czyta. Nie znajdziesz tutaj nudnej teorii i długich wywodów metodologicznych czy obszernych wstępów, ale wiele konkretów. Pod każdym rozdziałem zostawiam wiele pytań, które mają skłonić Cię do refleksji, pobudzić wyobraźnię i znaleźć własne rozwiązania

Moje założenie jest następujące – jeśli pomogę Tobie być lepszym korepetytorem, lepiej i chętniej będą pracować Twoi uczniowie. A przecież to oni są tutaj najważniejsi.
Zapraszam do lektury:
https://angielskizwerwa.pl/sklep/

Przez pierwsze dwa tygodnie książka będzie dostępna w specjalnej cenie.

Paweł Tomicki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Preferencje prywatności

Wymagana zgoda na ciasteczka

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Advertising

Analytics

Other