nauka najmłodszych

:.: Szanowny Rodzicu,

Jako opiekunowie naszych dzieci często zastanawiamy się czy już można rozpocząć naukę języka, czy teraz jest właściwa pora. Doradza nam się: im wcześniej tym lepiej. Z kolei metodycy twierdzą, że dzieci powinny najpierw opanować dostateczną umiejętność mówienia w języku ojczystym, pisania i co się z tym wiąże – poznać litery.

Moim zdaniem w praktyce wygląda to następująco. Jeśli pomyślałeś/pomyślałaś o lekcjach z języka angielskiego dla swojej Pociechy, to znaczy to, że nadszedł odpowiedni moment. To jest ten czas na rozpoczęcie nauki.

Jako Rodzic doskonale znasz swoje Dziecko, jego reakcję na naukę nowych rzeczy, jego potencjał, wiesz, na co je stać. Tak więc wiek wiekiem, a indywidualne zdolności i predyspozycje Twojego Syna lub Córki swoją drogą.

:.: Jakie dzieci uczę?

Na moje zajęcia zapraszam dzieci już od 4 klasy szkoły podstawowej. Ważne, aby uczniowie pozostawali zainteresowani zajęciami i czerpali radość z nauki. Dlatego moje zajęcia są dynamiczne, często zmieniam rodzaj ćwiczeń, weryfikuję co działa lepiej i wciąż miło spędzamy czas!

Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub potrzebujesz się skonsultować nie wahaj się, skontaktuj się ze mną tutaj.